Gizemli cinayetlerin kraliçesi Agatha Christie, Cinayet Ustası'nın bu sürükleyici devam kitabında "ortadan kayboluşundan" iki ay sonra, bir İngiliz ajanının gizemli ölümünü araştırmak için Kanarya Adalarına gidiyor.

Ünlü yazarın olağanüstü dedektiflik yeteneği Özel Ajan Davison'un dikkatini çeker. Onun yoğun ısrarlarıyla, İngiliz Gizli İstihbarat Servisi Ajanı Douglas Greene'in tuhaf ve korkunç ölümünü araştırmak için göz alıcı bir yolcu gemisiyle Kanarya Adalarına doğru çıktığı yolculukta bir kadının gemiden dondurucu sulara atlayarak intihar etmesine tanık olur.

Bu şok edici deneyimden sonra, adalardaki yemyeşil bir vadide bulunan Taoro Otel'e ulaşır. Orada, Douglas Greene cinayetine karıştığından şüphelendiği iki adamın da dahil olduğu çeşitli ve büyüleyici bir karakter kadrosuyla tanışır. Ancak Agatha çok geçmeden hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eder ve gemideki genç kadının sözde intiharının Douglas Greene cinayetiyle bağlantılı olduğunu öğrenince çok şaşırır.

Şimdi yaşanan her şeyi arkasında bırakabilmek için bu uğursuz gizemde sıra dışı kötülüğün maskesini düşürmek zorundadır.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789752128088
Yayın Tarihi :2023-04-05
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Sıra Dışı Kötülük
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :376
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :135 X 195
Emeği Geçenler :
Yazar   : Andrew Wilson
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler