Fazbear'ın Korkunç Tipleri 2 - Fetch - Freddy'nin Pizza Dükkanı'nda Beş Gece Kitap Açıklaması
Fazbear’ın Korkunç Tipleri serisi, Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece dünyasını birbirinden ürpertici hikâyelerle devam ettiriyor. Serinin bu kitabında korkunç olayların yaşandığı pizza dükkanının yanı sıra tüyler ürperten özelliklere sahip animatronik oyuncaklar bu sefer Greg, Alec ve Oscar’ın hayatını kâbusa çeviriyor.

Üç ayrı hikâyeden oluşan Fetch’te üç kahraman da istediklerini başarmak için hayatlarının kontrolünü ele geçirmeye çalışırken tüm hayatları tuhaf animatronik oyuncaklar ve esrarengiz bir dükkan tarafından alt üst ediliyor. İlk hikâye “Fetch”te terkedilmiş pizza dükkanının cazibesine kapılan Greg’in hayatı, dükkana adımını attığı andan itibaren bir daha asla eskisi gibi olmuyor. İkinci hikâye “Yalnız Freddy”de kız kardeşinden nefret eden ve onun şımarık, sinsi gerçek yüzünü herkese göstermeye kararlı Alec, özellikle arkadaşı olmayan çocukları gözetleyen Yalnız Freddy’nin radarına giriyor ve pizza dükkanında onu büyük bir sürpriz bekliyor. Son hikâye “Tükendi”de yeşil, korkunç görünümlü bir Plushtrap’e sahip olmayı hayatta her şeyden üstün tutan Oscar’a bu korkunç, yeşil tavşan asla unutamayacağı karanlık bir ders veriyor.

Her bir hikâyede Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece dünyasını ve onun birçok karakterini daha yakından tanıyacağınız öyküler size ilk serinin sunduğundan daha da ürpertici bir okuma deneyimi sunuyor.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786258043716
Yayın Tarihi :2022-09-23
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Fazbear'ın Korkunç Tipleri 2 - Fetch - Freddy'nin Pizza Dükkanı'nda Beş Gece
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :288
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :135 X 190
Emeği Geçenler :
Yazar   : Andrea Waggener
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler