İstanbul’un en nezih semtlerinden Şişli’ye uçan daireler saldırı düzenlemiş diyorlar, aman evlerden ırak! Üstelik küçük bir çocuğun dedesini köstebeğe, babaannesini de kaplumbağaya dönüştürmüşler, eyvahlar olsun! Demedi demeyin, işgalci uzaylılarla mini mini kurt adamlar ve vampirler de ortalıkta fink atıyormuş, aman aman! Bu dünyaya neler oluyor böyle a dostlar?

Ama durun, telaşa gerek yok. Karanlıklardan sıyrılıp gelen şu ufak tefek çocuk bütün insanlığı kurtaracak bir kahraman olabilir. Şunun cakasına, efelenmelerine, cesur mu cesur tavrına bir bakın hele! Herkesin yana yakıla beklediği yiğit olabilir bu. Üstelik yanında tıpkı onun gibi süper güçlere sahip iki yardımcısı da var. Hehheeyt, savulun bütün kötüler! Kaçacak karadelik arayın bütün uçan daireler! Halının saçakları arasına gizlenin uzaylı işgalciler! Örümcek-Erol geliyor!

Ehm… Şey… Söylemeyi unuttum: Bizim Erol’un dünyayı kurtarabilmek için öncelikle Düş Berberi’nin koltuğuna oturmaktan kaçınması gerekiyor ve aramızda kalsın ama bu hiç mi hiç kolay değil.

Bakalım bizi bu kitapta ne acayip bir serüven bekliyor?

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786057178404
Yayın Tarihi :2023-05-04
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Düş Berberi
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :128
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Aşkın Güngör
İlgili Eserler